Hned další den po čajovně jsme si zahráli na festivalu ODOLEN FEST v restauraci Opera v Dolínku. Organizovala to kapela 3M a Martina Vašíčková se o nás vzorně starala. Hrálo se v hospodě, kde bylo hrozně zakouřeno, je to vidět i na fotkách. Ale publikum bylo ohromné a moc jsme se jim tam líbili. Získali jsme 1. místo od poroty a 2. místo od diváků. Jako vítězové bychom si měli na příštím ročníku Odolen Festu zahrát hodinové vystoupení na závěru celého festivalu v příštím roce. Rovněž tak kapela IBATAK, která dostala 1. místo od diváků. Letos jsou jako hosté Jauvajs a Pokus. Po Jauvajsu hrát jako jejich následníci, to je panečku pocta.
Bohužel na vyhlášení vítězů zůstal jen Jarda s Laďkou a Klárka Hůdová s Honzou. Tak si pro vítězství šel Jarda a Klárka. Domů přivezli keramickou kočku (kapela 3M se dřív jmenovala Suroví kocouři), kytici plnou salámů, klobás, sýrů, zeleniny, tak se zkonzumovala na pondělní zkoušce a prkýnko s různými krájítky a noži. Seděli jsme u stolu společně i s Pavlem Petranem, který obdržel bramborovou cenu - čtvrté místo od diváků. Učinkující na ODOLEN FESTu:
Womaclee, Dostavník, Mix 5, Martin Hejnák, Proradost, Fromáž, Quaqar, Standa Haláček, The Bee Line, Romana Sulčíková (akordeon), Šilhavý a spol., Pavel Petran, Flám, Romana Jarolímková a IBATAK. Z 1. a 2. místa máme velikou radost, protože zvítězit mezi 15. dalšími učinkujícími a v prostředí, kde nás nikdo neznal, toho si vážíme. Sláva na Odolen Fest nemohl, hráli jsme ve složení: Jarda, Maruška, Štěpán, Klárka Hůdová a Jirka.
Děkujeme, že jste navštívili naše stránky © 2007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one